Wydarzenia

W dniu 5 września 2016 roku Pan Wojciech Kozak, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego w Komorze Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce dokonał uroczystego wręczenia certyfikatów.


Członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Małopolska na kolejny rok odnowili:

Producenci z Małopolski nagrodzeni w Warszawie

Od piątku 22 kwietnia do niedzieli 24 kwietnia w Warszawie trwała jubileuszowa – 5. edycja Targach Poduktów Tadycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2016. Wszyscy producenci, dystrybutorzy produktów mający status Wystawcy Targów Regionalia 2016 mogli wziąć udział w prestiżowym konkursie na Najlepszy Produkt Targów Regionalia, który zorganizowany został pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ekologia, tradycja, natura, smak i zdrowie – to hasła, wokół których skupiać się będzie V edycja Targów Regionalia organizowanych w Centrum MT Polska, w dniach od 22 do 24 kwietnia br. Podczas imprezy lokalni producenci zaprezentują szeroki wybór organicznej żywności i produktów wytwarzanych na bazie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Genieße Małopolska!

W piątek 15 stycznia 2016 r. ruszyły w Berlinie największe w Europie targi rolno-spożywcze - Grüne Woche. Na tym wydarzeniu już po raz szósty można spróbować najlepszych produktów tradycyjnych  i regionalnych z Małopolski.